EBF464CD-BBB5-4032-AF95-5CDD562EC33FSplitski skauti odreda o. Ante Antića proveli su zajednički vikend na svom prvom kampiranju u Vodicama. Uz igre, skautske vještine i molitvu vikend su iskoristili kao jednu novu priliku za međusobno upoznavanje i snalaženje u prirodi ali i proslavu diplome naše vjeroučiteljice Mateje. U posjet su im došli i skauti “kune” iz Vodica te njihov vođa Ivan s obitelji. Zahvaljujemo Gospodinu na lijepom danu, zajedništvu, na prirodi kroz koju Ga još dublje možemo spozati i na obitelji Skočić koja nam je ustupila svoju poljsku kuću na korištenje. Praćeni Njegovom milošću i vođeni Njegovim Duh nastojimo da sav naš rad bude Njemu na slavu i hvalu, a nama na spasenje.

BCD 100%