Katolički skauti Riječke nadbiskupije nakon što su zajedno sa SIH-om donijeli Svjetlo iz Linza u kapucinsku crkvu u Rijeci krenuli su u svoj tradicionalni projekt. Naime, svake godine u vremenu došašća katolički skauti Riječke nadbiskupije odlaze na zornice i raznose Betlehemsko svjetlo diljem župa gdje ih radosno dočekuju župnici i župljani. Donosimo vam nekoliko fotografija naših vrijednih volontera.

Na našoj facebook mrežnoj stranici Zdrug katoličkih skauta Hrvatske pogledajte i detaljniju galeriju fotografija.

Objavljuje Zdrug katoličkih skauta HrvatskePetak, 28. prosinca 2018.